facebookInstagram
(+371) 27870036
Alejas iela 64, Daugavpils, LV-5401, Latvija

Services

Skropstu laminēšana

Yumi Lashes- skropstas dara tumšākas, biezākas, pārklāj ar keratīnu un rada “atvērtu acu” efektu. Procedūras efekts sagalabājas 8 līdz 12 nedēļām, kāds ir skropstu dabīgais dzīves ilgums.

Būtiski

Tās nav pielīmētas mākslīgas skropstas, bet dabīgo skropstu “uzlabošana”, līdz ar to nav nepieciešams veikt profilaksi katru 10. dienu, var gulēt un nedomāt, ka skropstas varētu saburzīsies.

Tie nav skropstu ilgviļņi, jo ir pilnīgi cits skropstu uzcelšanas princips, cits sastāvs.

Procedūra ir populāra visās Eiropas valstīs, un neskatoties uz to, ka pavisam nesen parādījās Latvijā, tā jau strauji iekaro popularitāti arī pašmāju klientu vidū. Galvenais, ar ko šī procedūra atšķiras no pārējām, ir tas, ka šīs procedūras laikā nekas netiek pieaudzēts, bet tiek akcentēts Jūsu pašu skropstu efekts. Pateicoties barojošiem komponentiem, kas ir procedūras laikā izmantoto produktu sastāvā, skropstas tiek piepildītas ar dažāda veida vitamīniem. Vēl viena šīs tehnikas priekšrocība ir tas, ka neviens no izmantojamajiem sastāviem neietekmē skropstu sakni, tikai pašus matiņus. Tāpēc sakne paliek neskarta”.

Indikācijas:

Šī procedūra būs ideāls risinājums taisno vai gaišo skropstu īpašniecēm. Šajā gadījumā procedūras efekts būs pamanāms visvairāk. Skropstu laminēšana būs piemērota arī tiem, kam nepatīk skropstu pieaudzēšana vai tiem, kuri vienkārši nejūtas ērti ar mākslīgām skropstām. Šī procedūra ir īpaši piemērota vasaras periodam, kad gribas pēc iespējas mazāk lietot dekoratīvo kosmētiku, un protams, procedūra ir ideāla jūras ceļojumiem.

Kontrindikācijas varētu būt tikai alerģija pret silikonu, vai, piemēram, jutīgas acis.

Procedūras ilgums:

Process ilgst ap 90 minūtēm, kuru laikā klienta uzdevums – gulēt ar aizvērtām acīm. Procedūras ilgums var būt atkarīgs arī no klienta skropstu garuma.

Rezultāts:

Rezultātā Jūs iegūstat pagarinātas skropstas bez pieaudzēšanas, uzlocītas un vēlamā tonī nokrāsotas skropstas. Acis izskatīsies plaši atvērtas un izteiksmīgas, acs kontūra pasvītrota, bet skropstas – tumšas, kuplas un spīdīgas.

Procedūras cena – 40,00EUR