facebookInstagram
(+371) 65426632
Alejas iela 64, Daugavpils, LV-5401, Latvija

Pakalpojumi

Estētiskās sejas kopšanas procedūras ar Phytomer kosmētiku

  • HYDRA BLUE –  “ZILAIS SAMTS” – mitrinoša sejas procedūra (60 min) 28,- EUR

Ādu piepildoša, mitrinoša procedūra. Šī procedūra līdzsvaro mitrināšanu ar intensīvu relaksāciju. Procedūra sevī ietver īpašus produktus ar patīkamām tekstūrām un relaksējošu masāžu mitrinātai un komfortai ādai, atstājot to svaigu,


  • PIONEER  –  “Jaunības procedūra” – Grumbiņu izlīdzinoša/nostiprinoša procedūra (75 min.)  39,- EUR.

Atklāj sejas jaunību, pateicoties spēcīgi izstrādātai sejas masāžai apvienojumā ar jūras biotehnoloģijas produktiem. Ļoti oriģināla sejas masāža un apstrādes metodes neticamam rezultātam.
Divas jaunas profesionālās maskas un jaunais ādu atjaunojošs losjons, piešķir procedūrai augstu vērtību un atjauno ādas jaunību, mīkstumu un starojumu. Specifiskā sejas masāža ietver produktu labāku penetrāciju un augstu relaksāciju. Āda ir izlīdzināta un tvirta. Tā izstaro mirdzumu.
100% sieviešu, kuras izmēģinājušas šo procedūru, dod tai priekšroku.

  • DOUCER MARINE – ādu nomierinoša/komforta procedūra jutīai ādai (60 min.) 36,- EUR.

Nomierinoša procedūra.  Mīkstums jutīgai ādai un ar noslieci uz jutīgumu! Šī kokona procedūra mīkstina ādu un uzlabo savu aizsardzību nomierinātai un ideāli mitrinātai epidermai, izstarojot mirdzošu sejas krāsu.Patiesi maiga un komfortabla – šī procedūra darbojas uz ādas izlīdzināšanu, svaigumu, ādu uzsūcošu bi-gēl un bagātu, krēmveida masku, kura pēc dažām minūtēm masē uz sejas, atstājot procedūru vēl patīkamāku.


  •   SKIN ESCAPE FOR MAN – sejas procedūra vīriešiem – mitrinošā/sejas ādu piepildoša             (60 min.) 29,- EUR,

Vīrišķīga procedūra ar mitrināšanas, pret nepilnībām, pretgrumbu un nomierinošu efektu. Attīrīšana un sejas krēmo PHYTOMER Vīriešu līnijā ir domāti, lai nodrošinātu vīriešu ādai visu nepieciešamo. Rezultāts: Atkarībā no izvēlētās procedūras, āda ir mitrināta, atjaunota, izlīdzināta un apgādāta ar skābekli.


  •   ACNIPUR – Sejas procedūra – dziļi attīroša – (60 min.) 32,- EUR

Ādu ārstejoša procedūra. Procedūra attīra un matē ādu. Pierādīta efektivitāte nepilnību risināšanā, atstāj ādu, veselu, svaigu un attīrītu. Produkts apvieno divus, augstas efektivitātes produktus ideālai ekstrakcijai. Pirmais ir eksfoliants, kas dziļi attīra poras un atvieglo komedonu izvilkšanu. Otrais ir serums, pēc kura uzklāšanas, vieta, kur tika veikta komedonu ekstrakcija, nomierinās. Serums nodrošina ilgstošu, metējošu efektu. Rezultāts: ādas trūkumi ir ierobežoti, poras aizvērtas un sebuma izdalīšana regulēta.