facebookInstagram
(+371) 65426632
Alejas iela 64, Daugavpils, LV-5401, Latvija

Pakalpojumi

Estētiskās sejas kopšanas procedūras ar Natinuel kosmētiku

  • MANDEĻU PĪLINGS 25,- EUR

Atjaunojoša reģenerējoša procedūra sejai, kaklam un dekoltē zonai, visiem ādas tipiem. Šī procedūra paredzēta cilvēkiem, kuri vēlas izskatīties jaunāki un veselīgāki. Arī piemērots cilvēkiem, kuriem ir āda ar rozā izsitumiem. Āda kļūst elastīgāka un jaunāka. Procedūra tonizē ādu un stimulē to labākam iedegumam (intensīvāks un vienmērīgāks ādas iedegums).


  • HOMEO ROSE – Procedūra jūtīgai ādai ar kuperozi 23,- EUR

Intensīva procedūra jūtīgas un iekaisušas ādas ar kuperozi ārstēšanai. Efektīvi cīnās ar kuperozi, normalizē pārmērīgu mikrocirkulācijas palielināšanos, paaugstina kapilāru sieniņu tonusu, samazina hronisko apsārtumu un ādas jūtīgumu uz laika maiņām, kā arī nostiprina ādas barjeru.


  • «BOTOLIFT» – mitrinoša procedūra acīm ar botoksa efektu 18,- EUR

Grumbiņu novēršanai, tumšo loku un maisiņu zem acīm likvidēšanai, nodrošina mitrinošu efektu acu kontūrzonās. Āda izskatās jaunāka, paaugstinās tonuss, izlīdzinās grumbas, pastiprinās tvirtums uzklāšanas zonā.


  • KOMPLEKSAIS PĪLINGS ar АНА-АКА 25% 23,- EUR

Izlīdzina grumbas. Atjauno ūdens balansu. Āda kļūst elastīga. Stiprina ādas aizsargvielas.


  • KOMPLEKSAIS PĪLINGS ar АНА-АКА 35% 25,- EUR

Nostiprina ādas imūnsistēmu. Izlīdzina grumbas. Atjaunojas ūdens balanss. Āda kļūst elastīga. Pazeminās ādas sausums, izlīdzinās ādas virsma, āda izskatās veselīgāka, jaunāka.


  • ACNE procedūra taukainai un problemātiskai sejas ādai 26,- EUR

Rekomendē dažādām ķermeņa daļām. Atjauno ādas ar akne taukaino balansu. Pārtrauc un regulē tauku dziedzeru ražošanu ar antibakteriālu iedarbību, pretinfekcijas un attīroša iedarbība.


  • Procedūra ādai ar pigmentāciju AGE SPOT 22,- EUR

Procedūra ādai ar pigmenta plankumiem, kas radušies dažādu iemeslu rezultātā (grūtniecība, menopauze un rētas no akne). Paātrina epidermas atjaunošanu, pārtrauc meloģenēzi, atbrīvo no brīvajiem radikāļiem, izlīdzina pigmenta plankumus.


  • «FIRMIN LIFT» – Intensīva liftinga procedūra 24,- EUR

Intensīva procedūra sejas, kakla un dekoltē sausai un jūtīgai ādai. Garantē gan estētisko, gan funkcionālo efektu. Palēnina novecošanās procesu. Palēnina kolagēna antiglikāciju. Atjauno elastību. Uzlabo ādas tonusu. Antioksidanta īpašības.


  • „HYDRA INTENSITY” – Intensīva mitrinoša procedūra ādai 29,- EUR

Intensīva procedūra sejas, kakla un dekoltē sausai un jūtīgai ādai. Mitrināšana trīs līmeņos – ādas slānis, epiderma un derma.