facebookInstagram
(+371) 27870036
Alejas iela 64, Daugavpils, LV-5401, Latvija

Services

Pretcelulīta ietīšana ar GUAM aļģu masku problēmzonām

Īpaši paredzēta figūras koriģēšanai un cīņai ar celulītu.Uzlabo mikrocirkulāciju, aktivizē vielmaiņas procesus taukšūnās, nodrošinot toksīnu un šlakvielu izvadīšanu no visiem ādas slāņiem. Aktīvi nostiprina asinsvadus, normalizē limfas cirkulāciju un veicina uztūkuma novēršanu. Darbīgās vielas, kurām ir izteikta anticelulīta iedarbība, izlīdzina ādas reljefu, tonizē un mitrina ādu, atstājot to elastīgu un gludu.

Aktīvie komponenti: aļģes GUAM, māls, brūnaļģes ekstrakts, efejas ekstrakts, zirgkastaņa ekstrakts, citrona ēteriskā eļļa, raudenes ēteriskā eļļa, mentols.

Aukstuma sajūta procedūras laikā un neliels ādas apsārtums pēc procedūras ir normāla parādība.

Pretcelulīta masāža

Šī īpašā masāža tiek veikta gadījumos, kad klienta ādas, zemādas un muskuļu tonuss ir pazemināts, kas rada izskatu, ka viss ķermenis ir noguris.

Masāžas laikā tiek veicināta asinsrite, limfātiskās sistēmas darbība, uzlabojas šūnu vielmaiņa, tiek veicināta audu apgāde ar skābekli, barības vielām, kā arī stimulēta vielmaiņas blakusproduktu izvadīšana no organisma.

Pēc masāžas klients jūt un redz, ka āda ir kļuvusi vingrāka, drēbes kļuvušas brīvākas, mazinājušies ķermeņa apjomi, mazinājusies tūska.

Šo masāžu veic šādos gadījumos:

  • Celulīta profilaksei un ārstēšanai,
  • Vispārējs ķermeņa audu tonusa zudums- pēc grūtniecības, svara korekcijām, diētas kļūdām,
  • Pastiprināta šķidruma uzkrāšanās audos- tūska,
  • Pelēcīga ādas krāsa, vispārējs organisma nogurums,
  • Svara samazināšanas programmās,
  • Pretnovecošanas terapijā.

Pretcelulīta masāžas metodika ir virzīta uz to, lai kompleksi uzlabotu asinsvadu sieniņu stāvokli, ar īpašu masāžas tehniku palīdzību stimulētu asins limfas un starpšūnu šķidruma pieplūdi un atteci visā organismā. Tādā veidā tiek iegūts ātrs, spēcīgs un stabils rezultāts: tiek novērsts celulīts un liekās tauku nogulsnes, kā arī likvidēti liekie kilogrami.

Cenas:

  • Pretcelulīta ietīšana ar “GUAM” aļģu masku problēmzonām – 26,00EUR
  • Pretcelulīta ietīšana ar “GUAM” aļģu masku problēmzonām+pretcelulīta masāža – 39,00EUR

Pretcelulīta ietīšana ar GUAM aļģu masku problēmzonām