facebookInstagram
(+371) 27870036
Alejas iela 64, Daugavpils, LV-5401, Latvija

Services

Unikāla procedūra ar aparātu ETWO

JAUNUMS! Daugavpilī jaunā Izraēlas uzņēmuma Syneron® tehnoloģija ir eTwo aparāts un unikāla procedūra, kas līdzīga apļveida sejas liftingam.

Unikāla procedūra ar aparātu ETWO

Izmantotā ELOS tehnoloģija

Electro Optical Synergy – elektrooptiskās izlīdzināšanas tehnoloģija (ELOS), kas nozīmē sinerģisku gaismas (IPL vai lāzera) un elektromagnētiskās radiofrekvenču (RF) viļņu kombināciju neinvazīvai iedarbībai uz ādu. To 1999. gadā izstrādāja un patentēja Izraēlas zinātnieki estētiskās medicīnas jomā Shimon Ekhoiz un Mikhail Kreindl.

Drošākā un efektīvākā ELOS tehnoloģija, kuras mērķis ir stimulēt dabiskos atjaunojošos procesus dermā. Inovacionālā metode ELOS (Electro Optical Synergy) spēj uzsākt sava kolagēna un elastīna šķiedru reģenerācijas mehānismu, nesabojājot epidermu, uzlabojot ādas struktūru. Daudzi plastikas ķirurgi no pasaules vadošajām valstīm ir atzinuši ELOS par visefektīvāko un drošāko neinvazīvo atjaunināšanas metodi.

Mainīgā ārējā vide (ultravioletais starojums, karstums, aukstums, sauss gaiss) pastāvīgi ietekmē cilvēka ādu, palēnina un izjauc visu ādas un zemādas tauku vielmaiņas procesus.

ELOS tehnoloģija ļauj apsildīt ādu nevis ar ārējiem faktoriem (saule, sauna, pirts), bet no iekšpuses, izmantojot augstfrekvences elektriskos laukus un gaismas enerģiju, pastāvīgi kontrolējot dermas un epidermas temperatūru, tādējādi stimulējot dabiskos atjaunošanās procesus ādā, paātrinot reģenerāciju:

 • palielinās asins mikrocirkulācija, uzlabojot ādas šūnu piegādi ar nepieciešamajām barības vielām, skābekli, kas savukārt nodrošina vielmaiņas produktu izvadīšanu;
 • uzlabo limfātiskās sistēmas audu drenāžu;
 • normalizē autonomās nervu sistēmas darbību.

Unikāla procedūra ar aparātu ETWO

ETwo aparāta iedarbība:

 • ādas tekstūras uzlabošana
 • frakceonēta atjaunošana
 • grumbu korekcija
 • rētas samazināšana
 • pigmentācijas samazināšana
 • striju samazināšana
 • postakne samazināšana
 • liftings

eTwo apvieno unikālās Sublime un Sublative ierīces sarežģītai kompleksa sejas atjaunošanai:

 • Sublime izmanto infrasarkano un bipolārā radiofrekvenču enerģijas ELOS kombināciju, lai nodrošinātu dermas kontrolētu dziļu sildīšanu.
 • Sublative unikālais ergonomiskais aplikators, izmantojot frakcionētu bipolāru radiofrekvenču enerģiju, izraisa mikro-epidermālu ablatīvu bojājumu ar plašu ādas koagulāciju.

1. ĀDAS ATJAUNINĀŠANA UN KOREKCIJA

Ādas atjaunošana un grumbu samazināšana, izmantojot jaunu frekvenču spektra tehnoloģiju.

Frakcionāla atjaunošana Sublative – ir pirmā kosmetoloģijas ierīce, kas balstīta uz bipolāru RF viļņu darbību, kas spēj radīt RF enerģiju. Siltuma enerģija tiek piegādāta ādai, izmantojot daudzus punktus elektrodus.

Tā rezultātā tiek uzlabota ādas struktūra, nodrošināta reljefa izlīdzināšana, tiek izlīdzinātas grumbas, kā arī samazinās rētas, strijas un postakne.

Šī atjaunināšanas metode ir neķirurģiska alternatīva plastiskajai ķirurģijai. Efektivitātes ziņā metodi var salīdzināt ar operāciju, bet aparāts ir daudz drošāks.

Pastāvīgs rezultāts neparādās uzreiz, bet apmēram mēnesi pēc procedūras. Tomēr pati procedūra tiek veikta ambulatorā veidā un neprasa hospitalizāciju un vispārējo anestēziju. Ierīce nostiprina ādu, padarot to elastīgāku, kas nodrošina lielisku rezultātu bez operācijas.

Ādas virsmas frakcionēta ablācija un korekcija ar aplikatora palīdzību ļauj efektīvi atjaunot ādu gan epidermas līmenī, gan dermas līmenī. Klīniskie rezultāti ir parādījuši, ka Sublative frakcionēta atjaunošanās ir droša un efektīvi samazina grumbas un uzlabo kopējo ādas struktūru.

2. ELOS liftings – SUBLIME

Ar vecumu āda zaudē spēju noturēt mitrumu, novecošanās procesā ādas kolagēna elastība samazinās, tāpēc parādas grumbas. Ir vairākas metodes, kā tikt galā ar novecošanu, un to vidū populārākais ir aparatūras kosmetoloģija – liftings.

eTwo ir aprīkots ar īpašu aplikatoru, kas vienmērīgi sadala viļņu starojumu uz ādas virsmas apstrādātajā zonā. Ierīces aplikatori ir pieejamas dažādos izmēros, lai apstrādātu lielas vai mazas platības.

Izmantojot RF enerģijas un infrasarkanās gaismas (IR) iespējas, Sublime aplikators stimulē kolagēna sintēzes procesu, nodrošinot liftinga efektu, tādējādi izlīdzinot grumbas, atjaunojot sejas kontūru un uzlabojot ādas elastību.

Rezultāti: eTwo ierīcei rezultāts pamanāms pēc pirmās procedūras. Tomēr, lai rezultāts būtu labi redzams un nostiprināts, ir nepieciešams veikt vairākas procedūras.

Ieteikumi pirms un pēc procedūras:

 • 2-3 nedēļas pirms un pēc procedūras ieteicams izvairīties no tiešiem saules stariem, kā arī izmantot krēmu ar augstu saules aizsardzības faktoru (vismaz SPF 30);
 • 72 stundas, nedrīkst sauļoties solārijā, atrasties pirtī, infrasarkanajā un citā saunā;
 • Dažas dienas pirms un pēc ELOS procedūras izvairieties no ādu ķīmiskiem un mehāniskiem kairinātājiem;
 • 2 nedēļas pirms un pēc procedūras nedrīkst veikt jebkādas injekcijas;
 • Lai samazinātu apsārtumu un pietūkumu, kas parādās pēc procedūras, speciālists var izrakstīt aukstas kompreses vai ārstnieciskās ziedes. Ievērojiet speciālista norādījumus!