facebookInstagram
(+371) 65426632
Alejas iela 64, Daugavpils, LV-5401, Latvija

Services

MESOPEN – mezoinjekciju procedūra ar jaunās paaudzes aparātu

Klasiskās mezoterapijas procedūras efekts parasti pārspēj visas cerības. Taču ne katra sieviete spēj viegli pārciest dažkārt sāpīgās injekcijas.

Mūsdienu alternatīva skaistumkopšanas procedūrām, kurās lieto injekcijas, ir pilnīgi (!) nesāpīga mezoinjekciju procedūra ar jaunās paaudzes aparātu MESOPEN.

MESOPEN aparāta izmantošana neizraisa nekādu diskomfortu un neprovocē pietūkumu vai zilumu rašanos. Šī procedūra ir viens no efektīvākajiem, ātrākajiem un drošākajiem veidiem, lai cīnītos ar vecuma pazīmēm – grumbām, ādas sausumu, blāvu ādas krāsu. Šai procedūrai ir ļoti maz kontrindikāciju, un nav vecuma ierobežojumu, lai to izmantotu.

Efekts no procedūras ir vienkārši satriecošs: jau pēc pirmās procedūras pazūd “vārnu kājiņas” ap acīm un pie mutes, tiek izlīdzinātas nedziļas grumbas un izskats kļust svaigs un atjaunināts.

Procedūra aizņem ne vairāk kā vienu stundu, rezultāts – dabisks, pamanāms un ilglaicīgs.

Galvenās šīs metodes priekšrocības: procedūrai nav raksturīga sezonalitāte.

mesopen

MESOPEN – tā ir mikroadatu terapijas forma, kas rosina momentānu kolagēna un elastāna sintēzi ādā. Pasaulē šī procedūra ir populāra tendence aparātu kosmetoloģijā, taču Latvijā pavisam nedaudzi saloni var lielīties ar šo unikālo jauninājumu.

Pēc mikroadatu iedarbības (kas uz ādas pārvietojas stingri noteiktā kārtībā) jebkuri preparāti vai preparātu kombinācijas (uzklātas uz ādas pirms un/vai pēc procedūras) iekļūst dziļākajos ādas slāņos. Izpēte apstiprina, ka MESOPEN lietošana uzlabo ārīgo preparātu (mezoterapijas “kokteiļu”) efektivitāti par vairākiem simtiem procentu. Barības vielas un aktīvās sastāvdaļas nonāk visdziļākajos ādas slāņos, kas arī noved pie acīm redzama ādu atjauninoša rezultāta. Turklāt iedarbība ir ilgstoša – katru dienu pēc procedūras veikšanas ir jūtamas pozitīvas pārmaiņas ādā. Brīnišķīgais atjaunināšanās efekts var ilgt līdz pat vairākām nedēļām.

Ir ieteicam MESOPEN procedūru kursu – procedūru skaits ir atkarīgs no vecuma, ādas stāvokļa, esošajām ādas problēmām un vēlamā rezultāta.

Svarīgi pieminēt, ka MESOPEN iespējams pielietot pat jutīgākajās ādas zonās.

Gluži kā klasiskās mezoterapijas procedūras laikā, pirms šīs procedūras veikšanas kosmetologs piemeklē individuāli katram klientam nepieciešamos “kokteiļus”, gatavotus no ādu atjauninošiem, barojošiem un mitrinošiem preparātiem – vitamīniem, hialuronskābes, mikroelementiem. Procedūras mērķis ir uzlabot ādas kvalitāti – atgriezt tai elastību, tvirtumu, veselīgu un labi koptu izskatu.