facebookInstagram
(+371) 65426632
Alejas iela 64, Daugavpils, LV-5401, Latvija

Services

Bezinjekcijas mezoterapija sejai

Bezinjekcijas mezoterapija sejai

Bezinjekcijas mezoterapija: skaista āda bez injekcijām!

Sieviešu sejai ir nepieciešama pastāvīga kopšana, un ir laiks, kad sejas kopšanas mājās apstākļos vairs nav pietiekama. Mūsdienu kosmetoloģija piedāvā sievietēm drošu un ļoti efektīvu sejas atjaunošanas procedūru, ko sauc par „bezinjekcijas vai neinvazīvu mezoterapiju”.

Kas ir bezinjekcijas mezoterapija?

Parastā mezoterapija ir ietekme uz bioloģiski aktīvo vielu šūnām, to ievadot zem ādas. Šīs procedūras vienīgais trūkums vienmēr ir bijis injekcijas, caur kurām tās injicēja barības vielu šķīdumus. Mūsdienu kosmetoloģija ir atrisinājusi šo sāpīgo jautājumu.

Tagad pastāv bezinjekcijas mezoterapija, kad aktīvās vielas iekļūst šūnās, neizmantojot injekcijas.

Sejas problemātiskajai zonai tiek piemērots īpašs organisko skābju, mikroelementu, vitamīnu un hialuronskābes kokteilis. Apstrādātā vieta ir pakļauta kosmetoloģijas aparātam, kas veicina aktīvo vielu dziļu iekļūšanu šūnās.

Procedūras priekšrocība ir tā, ka bezinjekcijas mezoterapija ir nesāpīga, netraumē ādu un nerada tūsku. Var rasties lokālais sejas apsārtums, bet tas ātri pazūd.

Rezultāts no bezinjekcijas mezoterapijas būs atkarīgs no izvēlētā “kokteiļa” sastāva. Ādai ar novecošanas pazīmēm tiks izvēlēti pretnovecošanās līdzekļi, sausai ādai – mitrinoši, problemātiskai ādai – pretiekaisuma līdzekļi.

Procedūras ilgums ir 50-60 minūtes.

Cena – 24.50 EUR