facebookInstagram
(+371) 65426632
Alejas iela 64, Daugavpils, LV-5401, Latvija

Pakalpojumi

Ēstētiskās kopšanas procedūras ķermenim ar Phytomer kosmētiku

  • SATIN SHIMMER – Satīna skrubis – eksfoliācija ar jūras sāls kristāliem (40 min.) 18,- EUR

Jūras sāls apvienojumā ar ādu mitrinošu eļļu nodrošina ideālu skrubi ķermenim, spēcīgi attīrot un vienlaicīgi mitrinot ādu. Pēc skrubja, āda paliek maiga un mitrināta. Ieteicams pirms ķermeņa kopšanas programmām, pirms sauļošanās, pirms iešanas pirtī. Derēs gan sievietēm, gan vīriešiem.


  • SCULPT ZONE – skulpturējošā procedura problēmzonām (60 min.) 44,- EUR

Mērķtiecīga problēmzonu ķermeņa ietīšana, kura samazina apkārtmērus un uzlabo ādas stāvokli, izvadot lieko šķidrumu. Aktīva problēmzonu masāža ar īpašu koncentrātu (8x efektīvāks un spēcīgāks par kofeīnu) un noslēguma krēmu. Procedūra izlīdzina ādas reljefu, samazina apjomus, radot samtainu ādas sajūtu.


  • DETOX – Vispārēja detoksicējoša ietīšana ķermenim (60 min.) 36,- EUR

“Sagatavošanas”procedūra, kura ieteicama pirms pretcelulīta un citu ķermeņa kopšanas procedūrām. Procedūra sniedz limfodrenāžas, lipotiskās, attīrīšanas efektu. Stimulē vielmaiņas procesu. Procedūra palīdz izvadīt liekos toksīnus un šlakvielas, nodrošinot ķermeņa attīrīšanos. Maska apgādā ādu ar mikroelementiem, ko nodrošina jūras sastāvdaļas, kuras ir iekļautas maskā.


  • SEA HOLISTIC – Relaksējoša/mirdzuma procedūra ar jūras sāli un lavandas ziediem (90 min) 45,- EUR

Masāža nodrošina mieru un labsajūtu Jūsu ķermenim. Siltās lavandas pindas un patīkamais aromāts atbrīvos jūs no stresa. Ķermeņa pieniņš mitrinās ādu un nodrošinās tai ilgstošu mitrināšanas komfortu. Rezultātā pilnīga relaksācija, veiksmes sajūta un 100% atslābinošanoša masāžas iedarbība.