facebookInstagram
(+371) 65426632
Alejas iela 64, Daugavpils, LV-5401, Latvija

Kosmetika

“NORA BODE” (Vācija)

nora bode1

Vācu zinatnieki Jutta un Lotars Bode, kompānijas Nora Bode Kosmetik dibinātāji, saprata: ar vienu, pat vislabāko un noderīgāko kosmētiku, ādas veselībai un atjaunošanai ir par maz. Tai ir nepieciešams skābeklis, šūnu enerģijas pamatavots. Un atjaunot novecojošo ādu ir nepieciešams šūnu līmenī, jo kosmētiskas līdzekļu efektivitāte ir atkarīga no tā, cik labi un dziļi viņi iekļūst ādā. Svarīgs ir arī tas, kādā veidā tie tur nonāk. Tas nozīme, ka piegādes metode arī ir jāmaina. Zinātnieki izdomāja un patentēja  ierīci OXYjet un tehnoloģiju OXY-terapija, kas ir savā veidā unikālas. Tas notika vēl 1990.gados. Protams, ierīce  tika modernizēta, tās modeļi atjaunoti. Šodien kosmetologiem ir pieejama pēdējās paaudzes ierīce – Nora Bode OXYjet LEO de Luxe.  Ar tā palīdzību vērtīgo vielu piegāde tiek veikta caur biomatricu dziļajos ādas slāņos ar tīra skābekļa spiediena palīdzību. Sastāvdaļas iekļūst dziļákos epidermas slāņos divu minūšu laikā un, sniedz savu pozitīvo ietekmi diezgan ilgā laika posmā, labvēlīgi ietekmējot kā ādas imūnsistēmu, tā arī šūnu reģenerāciju. Un tas viss notiek bez adatām, efektīvi, droši un nesāpīgi. “Skābekļa mezoterapijas” rezultāts – svaiga, veselīga āda, piepildīta ar jaunību un skaistumu.

nora bode3

Pirmkārt: injekcija bez adatas, ar skābekļa spiediena palīdzību.

Otrkārt: ārstniecisku un regulējušu augstas koncentrācijas komponentu izmantošana. Kolagēna veidošanas stimulatori ar lielu efektivitāti nostiprina un atbalsta ādu.

Kopsavilkums: visā veida grumbām nav nekādas iespējas.

NORA BODE Kosmetik stiprās puses ir kompetence, pieredze un inovatīvie sasniegumi.

Tiek izmantoti tikai tie komponenti, kuri ir izgājusi nopietnus testus par to efektivitātes līmeni un panesamību. Neviens no preparātiem nesatur konservantus un aromatizētājus.

 

NORA BODE kosmētiskas līnijas:

  • Preparāti pret ādas novecošanu;
  • Preparāti pigmentācijas korekcijai;
  • Preparāti pret aknē;
  • Pretcelulīta preparāti;
  • Preparāti pret ādas kairinājumu;
  • Preparāti pret grumbām.

nora bode2