facebookInstagram
(+371) 65426632
Alejas iela 64, Daugavpils, LV-5401, Latvija

Cosmetics

Biocevtiskā līnija NATINUEL

natinuel1

“Es uzskatu, ka īsta kosmetoloģijas jomas Profesionāļa pienākums ir iet kopsolī ar laiku un sekot izglītības programmām,
kurām ir vislielākā vērtība viņa klientiem.
Šis ir vienīgais īstais ceļš,
kura izvēle arī piešķir tādu nozīmi
šai pievilcīgai profesijai”.

Doktors Gvido Kappare (Itālija) ārsts-dermatologs, Italijas ārstu ginekologu asociācijas A. M. A. I. estētikas nodaļas vadītājs

Biocevtiskā līnija NATINUEL,

natinuel2

vienīgā kosmetoloģijas sektorā aprobēta un apstiprināta A. M. I. A. (Itālijas ārstu asociācija, kas specializējas pretnovecošanās terapijas jomā).
Nereti pēc ādas stāvokļa spriež par cilvēka vecumu un veselību, tieši tāpēc ādas novecošana, īpaši sejas ādas, bieži ir saistīta ar pašvērtējuma līmeņa un sociālo kontaktu efektivitātes pazemināšanos. Heroprotektīvo metožu  izstrāde, kas uzlabo ādas stāvokli un ārējo izskatu, ir viens no svarīgākajiem herontoloģiskās dermatokosmetoloģijas virzieniem.

Kosmetoloģija pārdzīvo pagrieziena punktu, parādījās jauni kosmētiskie produkti, kuriem piemīt reāla iedarbība dermas līmenī un kuri ir pārvarējuši bazālās membrānas barjeru, to darbība nav tikai vienkārša ādas kopšana un tās aizsardzība, tie patiesi risina iegūto kosmētisko defektu problēmas. Pie jaunas klases kosmētikas produktiem ir attiecināmi profesionālā zīmola NATINUEL preparāti.

ANTI-AGE EFEKTIVITĀTES BIOCEPTISKĀS LĪNIJAS “NATINUEL” PAMATĀ IR JAUNA ĒSTĒTISKO PROBLĒMU RISINĀŠANAS METODE –INTERAKTIVITĀTES PRINCIPS.

Termins “interaktivitāte” ir cēlies no angļu valodas vārda “interaction”, kas nozīmē “mijiedarbība”. Interaktivitāte — jēdziens, kas atklāj objektu savstarpējās mijiedarbības raksturu un pakāpi:

noteiktu sastāvdaļu kopuma (bioceitisko preparātu), ar augstu dermatoloģisko un bioķīmisko aktivitāti, kopīgā selektīva darbība, lai iedarbotos uz strukturālām un funkcionālām ādas izmaiņām, kas radušies bioloģiskās un fotonovecošanās procesā.

 Interaktivitātes (vai “Mijiedarbības”) metode, izmantojot “Natinuel” sistēmas paredz mērķtiecīgu vielu ar noteiktām konkrētām īpašībām ietekmi uz galvenajiem mehānismiem, kas ir involucionāro ādas izmaiņu pamatā un ļauj iegūt ādas strukturālo “atjaunošanu” un ievērojami uzlabojot tās ārējo izskatu gan bioloģiskajā, gan fotonovecošanā.

Atjaunot ādu – nozīmē atjaunināt EPIDERMAS, BAZĀLĀS MEMBRĀNAS, DERMAS struktūru.

“Natenuel” zīmola preparātu jaunā paaudze ir nopietns papildinājums  estētisko problēmu risināšanai izstrādāto līdzekļu klāstam. Tās ir metodes un līdzekļi, kuri ļauj “apturēt laiku”, dod iespēju labāk aizsargāt ādu un saglabāt tās kvalitāti

natinuel3